Telefon
WhatsApp
Aktem Otomotiv
SİZE UYGUN ARACI BULALIMSİZE UYGUN ARACI BULALIM

Detaylı Arama|Bize Ulaşın

İKİNCİ ELDE GÜVEN İSTER; AKTEM AUTO

İkinci el sürecinin her aşamasında Aktem Auto ile konforlu bir ortamda, yorulmadan, zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilirsiniz.

SON EKLENEN ARAÇLAR

2014 OPEL MOKKA LPGLİ
185.000TL
2014 2014· 110000 110000 Km· Yarı Otomatik Yarı Otomatik

FIRSAT ARAÇLARI

Hakkımızda

Kurulmuş olduğu 1992 yılından bu yana faaliyette olduğu Karadeniz Bölgesi pazarlarında edindiği deneyimle haklı bir yer edinen AKTEM, Türkiye’de 2018 yılından beri 2. el otomotiv, perakende satışgeniş bir alanda hizmet vermektedir. 

AKTEM Motorlu Araçlar, deneyimli kadrosu ile ikinci el otomotiv pazarında yenilikçi, dinamik ve teknolojik gelişmelere açık altyapısı ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Türkiye çapına yayılması hedeflenen teşkilatıyla AKTEM AUTO, size “2. elde güven ister” bir ilke olarak benimsemiş yepyeni bir yapı. Teknolojinin uzmanlıkla, yetişmiş kadronun müşteriyle, kurumsal güvencenin hayalinizdeki araçla harmanlandığı Aktem Auto, 2. elde eksikliği hissedilen “tek noktada çözüm”ü bir standart olarak siz müşterileriyle paylaşıyor.

Bize mutlaka buyrun, bir kahvemizi için ve size neler sunabileceğimizi bizzat görün ve hissedin.

Hakkımızda

BLOG YAZILAR HABERLER

2.El Araç Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
18 Şubat 2020, 14:04

2.El Araç Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

İkinci el araba pazarına ilgi oldukça fazla. Yeni yıl öncesinde araç fiyatlarına gelen ÖTV zammının ardından vatandaşlar 2. el arabaları tercih etmeye başladılar. Her şeye rağmen otomobil piyasasında hareketlilik devam ederken, vatandaşların ikinci el alırken dikkati elden bırakmamaları gerekiyor.

Türkiye'de En Çok Satan SUV Modelleri Açıklandı.
18 Şubat 2020, 13:52

Türkiye'de En Çok Satan SUV Modelleri Açıklandı.

Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin paylaştığı verilere göre Ocak-Ağustos döneminde Birinci sırada Nissan Qashqai 5.356 adet ile yer alırken, ikinci sırada 5.075 adet ile Peugeot 3008, Volkswagen TIGUAN 2.967 adet satılırken, Dacia Duster ise 3.959 adet sattı.